Microsoft To-Do, Crowdsource Gibi Nisan Ayının En İyi 5 Uygulaması

nisan

Şaka gibi ama Nisan ayına da veda etmeye hazırlanıyoruz. Havalar ısındı, çiçekler açtı ve kuşlar cıvıldamaya başladı bile. Üzerimizde bir tembellik! Boşa dememişler; Nisan Mayıs ayları gevşer gönül yayları diye 🙂 Elbette doğadaki bu canlanma aynı zamanda Android dünyasında da oldu. Yepyeni ya da kendini baştan aşağı yenileyen bir çok uygulama gözlerimizin önünde filizlendi.

Sen bu güzel günlerde fazla zahmete girme diye Nisan ayı içinde en çok göze çarpan 5 uygulamayı senin için araştırdık. Okumadan geçme, listede birbirinden farklı uygulamalardan bir tanesi mutlaka dikkatini çekecektir.

Eklemek istediklerin olursa bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma!

 1. Microsoft To-Do

  Microsoft To-Do

  Baharın tatlı havası unutkanlığa sebep oluyorsa çözümü basit: Microsoft To-Do! Nerede olursa olsun yardımına koşan bu hatırlatıcı sayesinde artık yapman gerekenleri unutmak tarihe karışacak. Ayrıca akıllı yapısıyla günbegün öğrenen sistemi bizi hayrete düşürdü. Denesen iyi olur!

 2. Benim için Rahatlatıcı Sesler

  Benim için Rahatlatıcı Sesler

  Yoğunluktan ve gürültüden bıktın mı? O zaman bırak Benim İçin Rahatlatıcı Sesler uygulaması imdadına yetişsin. İster dinlemek ve rahatlamak istersen de uyumana yardımcı olmak için bu uygulamayı indirmeni şiddetle tavsiye ediyoruz. Birbirinden farklı öğeleri barındıran ses kütphanesi de cabası!

 3. Parallel Space Lite

  Parallel Space Lite

  İtiraf edelim ki hepimizin özellikle sosyal medyada birden çok hesabı var. Ancak birinden çıkıp diğerine girmek zahmetli geliyorsa Parallel Space Light işte tam da çözümü. Uygulamaları klonlayarak aynı anda çoklu hesaba sahip olmak  hayalimdi diyorsan buyur burada!

 4. Meteor - App Speed Test

  Meteor – App Speed Test

  Uygulamalardan beklentimiz yoğun. Ancak sahip olduğun yazılım ve donanımla uygulamalarının ne kadar hızlı çalıştığı da önemli. Meteor – App Speed Test sana bunu ölçme şansı verecek. Veri hızını da ölçebileceğin uygulama sayesinde kullanım alışkanlıklarını değiştirip değiştirmemeye de karar verebilirsin.

 5. Crowdsource

  Crowdsource

  Büyük bir şeyin parçası olmak heyecan verici, özellikle de İnternet söz konusuysa. Crowdsource bu amaçla geliştirilmiş. Eğer sen de bir işe yarayayım diyorsan özellikle Google Haritalar, dil çevirmeni ya da el yazısı tanıma konusunda kendi bilgilerini diğerleriyle paylaşacağın bu uygulamayı mutlaka denemelisin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …