Parallel Space Light, Meet Hangouts Gibi Mart Ayının En İyi 5 Uygulaması

mart

Baharın ilk ayı olan Mart ayını da geride bırakıyoruz. Her sene olduğu gibi havalarıyla yine bizi ters köşe yapmayı başaran Mart ayı, piyasaya çıkan Android uygulamalarıyla da bize sürpriz yaptı. Birbirinden harika onca uygulama arasından seçim yapmakta oldukça zorlandığımızı belirtelim. Ancak yine de tüm zevklere hitap edecek bir liste yapmaya çalıştık.

Listemizde hesapları klonlamadan, telefon sesini artırıcıya kadar bir çok uygulama var. Eminiz en az bir tanesi tam da ihtiyacın olacak uygulama olacak. Bahara adım adım girdiğimiz ve günlerin tekrar uzamaya başladığı şu günlerde tek yapman gereken uygulamaları indirerek keyfine bakman.

Eklemek istediğin uygulamalar olursa bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma!

 1. Parallel Space Lite

  Parallel Space Lite

  Özellikle sosyal medyada birçok hesabın var ve bir ona girip bir öbüründen çıkmaktan bıktın mı? O zaman Parallel Space Lite kahramanın olacak. Uygulama sayesinde telefonundaki uygulamaları klonlayarak sayısız hesap açman mümkün. Ama dikkat et de hesapları şaşırma 🙂

 2. Meteor - App Speed Test

  Meteor – App Speed Test

  Telefon hızını ölçen uygulamalar olduğunu biliyoruz. Ancak Meteor App Speed Test onlardan farklı olarak uygulamalarının hızını ölçüyor. Ayrıca kablosuz bağlantıdan mı yoksa uygulamadan mı gibi bir çok hız faktörünü değerlendirerek sana sunuyor. Pratik ötesi!

 3. Ses Arttırıcı - Ekolayzer

  Ses Arttırıcı – Ekolayzer

  Herkes çılgınca müzik dinlerken telefonunun sesi yetersiz diye bir kenarda beklemeye son! Ses Arttırıcı Ekolayzer sayesinde en sessiz telefonlar bile aşka geliyor. Ayrıca içindeki ince ayarlar sayesinde en yüksek verimi yakalaman da mümkün. Çal dostum!

 4. Meet Hangouts

  Meet Hangouts

  Hangouts yapacağını yaptı ve Meet Hangouts ile piyasadaki benzer uygulamalara dişli bir rakip olduğunu gösterdi. Video görüşmeler yapmak için kullanabileceğin Meet Hangouts ayrıca 30’a kadar kişiyle aynı anda video görüşme yapmanı da destekliyor. Şaka değil 30! Topla tüm arkadaşlarını!

 5. Content Transfer

  Content Transfer

  Bu ayın en pratik uygulamalarından biri kuşkusuz Content Transfer. Artık mobil verini harcamana gerek kalmayacak. Kablosuz ağı kullanarak telefonlar arası müzik, fotoğraf, video ve her çeşit dosya aktarımı yapabileceğin uygulama hızıyla da bizi şaşırttı. Dene deriz.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …