letgo, Zebramo Gibi En İyi 5 İkinci El Alışveriş Uygulaması

ikinci

Devir tasarruf devri! Tasarruf etmenin ana kurallarından biri de alışverişlerinde harcadığın paraya dikkat etmek. Almayı düşündüğün çoğu şeyin aslında ikinci el olarak da satıldığını biliyor musun? Uygulamaları incelediğimizde resmen satılmayan ürün olmadığını gördük. İğne iplikten tut da yat ve tekneye hatta oyun CD’lerine kadar resmen ne ararsan var.

Vergilendirme dışında da kaldığı için ikinci el alışveriş aslında oldukça karlı görünüyor.Şimdi aman ben başkasının kullandığı şeyi kullananmam demeyi bir kenara bırak ve senin için hazırladığımız en iyi 5 ikinci el alışveriş uygulaması konulu yazımıza odaklan. Artırdığın paralarla hayallerini kurduğun tatile çıktığında bizi anımsarsın umarız!

Senin de eklemek istediklerin varsa bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma!

 1. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

  letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

  İkinci el diyince şüphesiz ekla ilk gelen uygulama letgo. Belli ki bu konu üzerine delice kafa yormuşlar 🙂 Etrafındaki ürünleri görmeni sağlayan konum bazlı çalışan bu uygulama sayesinde bulamayacağın şey yok. letgo’ya bakmadan alışveriş yapmayı aklından bile geçirme!

 2. sahibinden.com

  sahibinden.com

  İkinci elden bahsedilir de eski kurtlardan Sahibinden es geçilir mi? Elbette hayır. Profesyonel olarak kategorize edilmiş Sahibinden uygulaması ayrıca güvenli ödeme seçeneğiyle de kendini ön plana çıkarıyor. Bizce alışveriş düşkünlerinin telefonunda mutlaka bulunması gereken bir uygulama.

 3. Zebramo: Güvenle al, hızlı sat

  Zebramo: Güvenle al, hızlı sat

  Zebramo başarılı şekilde kendini özelleştirmiş bir uygulama. Tamamen moda, kıyafet, ayakkabı, aksesuar gibi ürünler üzerine uzmanlaşmış. Sen de çanta hayranıysan ya da kıyafetlerine özen gösterenlerdensen Zebramo’yu mutlaka telefonunun bir kenarında tutmalısın.

 4. Hepsiburada

  Hepsiburada

  İkinci eldense daha çok uygun fiyatlı ürünleri görmek istiyorsan Hepsiburada yılların tecrübesiyle imadadına yetişecektir. Sayısız kategori arasından istediğin ürüne ulaşmanı sağlayan uygulama sürpriz hediye çekleri ile de diğerlerine fark atıyor!

 5. n11.com

  n11.com

  Bizim gibi mağaza mağaza gezmekten sıkılanlardansan n11 derdine derman olacaktır. Genel olarak mağazaların hesaplarına sahip olan n11 hem yeni ürünler almanı hem de en uygun fiyatları bulmanı sağlıyor. Ne alırsan al bu uygulamaya bakmadan kararını verme deriz!

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…