letgo, Zebramo Gibi En İyi 5 İkinci El Alışveriş Uygulaması

ikinci

Devir tasarruf devri! Tasarruf etmenin ana kurallarından biri de alışverişlerinde harcadığın paraya dikkat etmek. Almayı düşündüğün çoğu şeyin aslında ikinci el olarak da satıldığını biliyor musun? Uygulamaları incelediğimizde resmen satılmayan ürün olmadığını gördük. İğne iplikten tut da yat ve tekneye hatta oyun CD’lerine kadar resmen ne ararsan var.

Vergilendirme dışında da kaldığı için ikinci el alışveriş aslında oldukça karlı görünüyor.Şimdi aman ben başkasının kullandığı şeyi kullananmam demeyi bir kenara bırak ve senin için hazırladığımız en iyi 5 ikinci el alışveriş uygulaması konulu yazımıza odaklan. Artırdığın paralarla hayallerini kurduğun tatile çıktığında bizi anımsarsın umarız!

Senin de eklemek istediklerin varsa bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma!

 1. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

  letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

  İkinci el diyince şüphesiz ekla ilk gelen uygulama letgo. Belli ki bu konu üzerine delice kafa yormuşlar 🙂 Etrafındaki ürünleri görmeni sağlayan konum bazlı çalışan bu uygulama sayesinde bulamayacağın şey yok. letgo’ya bakmadan alışveriş yapmayı aklından bile geçirme!

 2. sahibinden.com

  sahibinden.com

  İkinci elden bahsedilir de eski kurtlardan Sahibinden es geçilir mi? Elbette hayır. Profesyonel olarak kategorize edilmiş Sahibinden uygulaması ayrıca güvenli ödeme seçeneğiyle de kendini ön plana çıkarıyor. Bizce alışveriş düşkünlerinin telefonunda mutlaka bulunması gereken bir uygulama.

 3. Zebramo: Güvenle al, hızlı sat

  Zebramo: Güvenle al, hızlı sat

  Zebramo başarılı şekilde kendini özelleştirmiş bir uygulama. Tamamen moda, kıyafet, ayakkabı, aksesuar gibi ürünler üzerine uzmanlaşmış. Sen de çanta hayranıysan ya da kıyafetlerine özen gösterenlerdensen Zebramo’yu mutlaka telefonunun bir kenarında tutmalısın.

 4. Hepsiburada

  Hepsiburada

  İkinci eldense daha çok uygun fiyatlı ürünleri görmek istiyorsan Hepsiburada yılların tecrübesiyle imadadına yetişecektir. Sayısız kategori arasından istediğin ürüne ulaşmanı sağlayan uygulama sürpriz hediye çekleri ile de diğerlerine fark atıyor!

 5. n11.com

  n11.com

  Bizim gibi mağaza mağaza gezmekten sıkılanlardansan n11 derdine derman olacaktır. Genel olarak mağazaların hesaplarına sahip olan n11 hem yeni ürünler almanı hem de en uygun fiyatları bulmanı sağlıyor. Ne alırsan al bu uygulamaya bakmadan kararını verme deriz!

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?
TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et! …

Android’de bilmen gereken en iyi 5 simge oluşturucu
Android’de bilmen gereken en iyi 5 simge oluşturucu

Android’ine daha kişisel bir görümün kazandırmak ister misin? Cevabın evetse uygulama simgelerini değiştirerek işe başlayabilirsin. Bunun için en iyi 5 simge oluşturucu listemizdeki uygulamaları hemen deneyebilirsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya devam et…