Oscar’lı Filmleri İzlemek İçin Netflix, Wuaki Gibi En İyi Uygulamalar

tv

İşte heyecanla beklediğimiz günlerden biri daha kapıya dayandı. Oscar Ödülleri! 26 Şubat tarihini hemen bir köşeye kaydet. Mısırları patlat ve koltuğuna kurul. Ancak sana bir sürprizimiz var. Filmleri izlemek için illa evde olmana artık gerek yok. Aşağıda bahsedeceğimiz harika uygulamalar sayesinde artık film ve diziler sen ne zaman istersen elinin altında olacak.

Bir de etrafta ücretsiz kablosuz İnternet bulursan keyfine diyecek kalmayacak. Artık dizilerine kaldığın yerden devam etmek için eve dönmeyi beklemene ya da çıkan yeni bir filmi izlemek için kuyruklarda beklemene gerek yok. Yazımızdaki uygulmalar umarız ki seni de bizler kadar heyecanlandır. Ne diyelim; iyi seyirler!

Uygulamaları indirip denedikten sonra tecrübelerini bize Yorumlar kısmından yazmayı unutmazsan seviniriz.

 1. Tubi TV - Free TV & Movies

  Tubi TV – Free TV & Movies

  İlk uygulamamız Tubi TV. İçinde neredeyse sayısız dizi ve film barındırıyor. Ayrıca ücretsiz olanlar için de ayrı bir menüsü bulunduğundan kullanımı oldukça kolay. Sevdiğin dizilerini takip etmeni oldukça kolaylaştıracak uygulamada kategoriler sayesinde de zevkine uygun filmleri sıralaman mümkün.

 2. Netflix

  Netflix

  Son yıllarda adını daha sık duyduğumuz Netflix, kullanıcıların her an, her yerde film ve dizilerini izlemelerine hatta bir çok televizon programını da takip etmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca akıllı yapısı sayesinde sana zamanla zevkine göre izlenilecekleri tavsiye ediyor. Netflix olmazsa olmazlarımızdan.

 3. Google Play Filmler

  Google Play Filmler

  Bir başka devasa arşive sahip olan uygulama da Google Play Filmler. Zaten Google adını okuduğunda uygulamanın nasıl bir derya deniz olduğunu tahmin etmişsindir. Tek yapman gereken filmlerini ve dizilerini takibe almak ve canın istediğinde uygulamayı açarak kaldığın yerden izlemeye devam etmek. Biz bayıldık!

 4. MUBI - HARİKA FİLMLER İZLEYİN

  MUBI – HARİKA FİLMLER İZLEYİN

  Son uygulamamızsa MUBI. Yine aynı şekilde içinde sayısız film barındırıyor. Ancak bu uygulamayı diğerlerinden ayıran bir özellik var. Her gün ünlü bir filmi sana hediye etmesi! Hediye filmini de 30 gün içinde izleme hakkın oluyor. Sürprizlerden hoşlananlar için şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir uygulama.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…