Asphalt 8: Airborne, Clash of Clans Gibi En Esaslı Çok Oyunculu 5 Oyun

multi

Hepimiz telefonumuzdan oyunlar oynuyoruz. Evet, genelde kendi başımıza ya da uygulamanın rakip olduğu oyunları oynuyoruz. Ancak aslında öyle bir oyun dünyası var ki; heyecan her zaman dorukta! Tahmin ettiğin gibi çok oyunculu oyunlardan bahsediyoruz. Bu oyunlar sayesinde dünyanın çeşitli yerlerinde her türlü oyuncuyla aynı takımda olman ya da karşı takımda olup çarpışman mümkün. Bu yazımızda çok oyuncuyla oynanan oyunları derledik. Umarız bağımlılık sorunun yoktur ve kalbin heyecana karşı dayanıklıdır!

Eğer aklına listemize eklemediğimiz bir oyun gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz. Bakarsın bu sayede takım arkadaşı ya da rakip oluruz : )

 1. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Yarış oyunlarında Asphalt denilince akan sular durur! Şimdiye kadar yapılmış en başarılı yarış oyunlarından biri demek yanlış olmasa gerek. Serinin sekizinci bu oyununda agresif yarışlara katılman mümkün. Hatta bu sefer havalanarak çeşitli numaralar yapman da oyuna dahil edilmiş. Her zaman trafik kurallarına uyanlar dışındaki herkes için uygun.

 2. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans oyunu da kesinlikle efsaneler arasında yer alıyor. Amacın klanını zafere ulaştırmak! Dünyanın her yanından oyuncuyla mücadele edeceğin bu oyunda amacın; köyünü inşa etmek, askerlerini eğitip savaşlarda avantaj kazanmak. Demedi deme ama yüksek derecede bağımlılık yapacağa benziyor.

 3. Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter serisinin beşinci oyunu olan bu heyecan fırtınasına kendimizi hemen kaptırdığımızı itiraf etmemiz lazım. En iyi savaşçıları toplayıp ödüllerin ve bulunması zor öğelerin peşine düşeceğin bu oyun aynı zamanda krallığa karşı gelen şeytani güçlerle de savaşman gereken görevler barındırıyor. Canavarlardan hayatta korkmam diyorsan buyur.

 4. Modern Combat 5: Blackout

  Modern Combat 5: Blackout

  Tek kelimeyle Modern Combat 5 kendini aşmış diyebiliriz. Arkadaşlarınla beraber oynayabileceğin en iyi takım oyunlarından biri. Takımını kur, saldırı mı zırhlı birlik mi yoksa keskin nişancı mı olacağına karar ver ve heyecana dal! Mücadele dünya çapındaki tüm diğer takımlara karşı. Görevleri tamamladıkça da diğer bölümler açılıyor. Şimdiden bağımlısı olduk!

 5. NBA JAM by EA SPORTS™

  NBA JAM by EA SPORTS™

  Bu kadar savaş ve RPG tarzı oyundan sonra kapanışı NBA Jam ile yapalım dedik. Adından da anlaşılacağı gibi bu bir basketbol oyunu. Takımını kurup diğer takımlarla mücadele etmen gerekiyor. Güzel yanı ise tüm dünya çapından oyuncularla oynanabilir olması. 3’lüklerine ve smaçlarına güveniyorsan bu oyun tam senlik demektir!

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!
Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!

Sen de bir RPG tutkunu musun? Mobil cihazlarında rol yapma oyunları oynamaktan keyif alıyorsan Android için en iyi RPG oyunları içeren tam senlik bir liste hazırladık. Yeteneklerini gösterebileceğin ve herkese meydan okuyabileceğin oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…