Asphalt 8: Airborne, Clash of Clans Gibi En Esaslı Çok Oyunculu 5 Oyun

multi

Hepimiz telefonumuzdan oyunlar oynuyoruz. Evet, genelde kendi başımıza ya da uygulamanın rakip olduğu oyunları oynuyoruz. Ancak aslında öyle bir oyun dünyası var ki; heyecan her zaman dorukta! Tahmin ettiğin gibi çok oyunculu oyunlardan bahsediyoruz. Bu oyunlar sayesinde dünyanın çeşitli yerlerinde her türlü oyuncuyla aynı takımda olman ya da karşı takımda olup çarpışman mümkün. Bu yazımızda çok oyuncuyla oynanan oyunları derledik. Umarız bağımlılık sorunun yoktur ve kalbin heyecana karşı dayanıklıdır!

Eğer aklına listemize eklemediğimiz bir oyun gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz. Bakarsın bu sayede takım arkadaşı ya da rakip oluruz : )

 1. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Yarış oyunlarında Asphalt denilince akan sular durur! Şimdiye kadar yapılmış en başarılı yarış oyunlarından biri demek yanlış olmasa gerek. Serinin sekizinci bu oyununda agresif yarışlara katılman mümkün. Hatta bu sefer havalanarak çeşitli numaralar yapman da oyuna dahil edilmiş. Her zaman trafik kurallarına uyanlar dışındaki herkes için uygun.

 2. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans oyunu da kesinlikle efsaneler arasında yer alıyor. Amacın klanını zafere ulaştırmak! Dünyanın her yanından oyuncuyla mücadele edeceğin bu oyunda amacın; köyünü inşa etmek, askerlerini eğitip savaşlarda avantaj kazanmak. Demedi deme ama yüksek derecede bağımlılık yapacağa benziyor.

 3. Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter serisinin beşinci oyunu olan bu heyecan fırtınasına kendimizi hemen kaptırdığımızı itiraf etmemiz lazım. En iyi savaşçıları toplayıp ödüllerin ve bulunması zor öğelerin peşine düşeceğin bu oyun aynı zamanda krallığa karşı gelen şeytani güçlerle de savaşman gereken görevler barındırıyor. Canavarlardan hayatta korkmam diyorsan buyur.

 4. Modern Combat 5: Blackout

  Modern Combat 5: Blackout

  Tek kelimeyle Modern Combat 5 kendini aşmış diyebiliriz. Arkadaşlarınla beraber oynayabileceğin en iyi takım oyunlarından biri. Takımını kur, saldırı mı zırhlı birlik mi yoksa keskin nişancı mı olacağına karar ver ve heyecana dal! Mücadele dünya çapındaki tüm diğer takımlara karşı. Görevleri tamamladıkça da diğer bölümler açılıyor. Şimdiden bağımlısı olduk!

 5. NBA JAM by EA SPORTS™

  NBA JAM by EA SPORTS™

  Bu kadar savaş ve RPG tarzı oyundan sonra kapanışı NBA Jam ile yapalım dedik. Adından da anlaşılacağı gibi bu bir basketbol oyunu. Takımını kurup diğer takımlarla mücadele etmen gerekiyor. Güzel yanı ise tüm dünya çapından oyuncularla oynanabilir olması. 3’lüklerine ve smaçlarına güveniyorsan bu oyun tam senlik demektir!

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …