Asphalt 8: Airborne, Clash of Clans Gibi En Esaslı Çok Oyunculu 5 Oyun

multi

Hepimiz telefonumuzdan oyunlar oynuyoruz. Evet, genelde kendi başımıza ya da uygulamanın rakip olduğu oyunları oynuyoruz. Ancak aslında öyle bir oyun dünyası var ki; heyecan her zaman dorukta! Tahmin ettiğin gibi çok oyunculu oyunlardan bahsediyoruz. Bu oyunlar sayesinde dünyanın çeşitli yerlerinde her türlü oyuncuyla aynı takımda olman ya da karşı takımda olup çarpışman mümkün. Bu yazımızda çok oyuncuyla oynanan oyunları derledik. Umarız bağımlılık sorunun yoktur ve kalbin heyecana karşı dayanıklıdır!

Eğer aklına listemize eklemediğimiz bir oyun gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz. Bakarsın bu sayede takım arkadaşı ya da rakip oluruz : )

 1. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Yarış oyunlarında Asphalt denilince akan sular durur! Şimdiye kadar yapılmış en başarılı yarış oyunlarından biri demek yanlış olmasa gerek. Serinin sekizinci bu oyununda agresif yarışlara katılman mümkün. Hatta bu sefer havalanarak çeşitli numaralar yapman da oyuna dahil edilmiş. Her zaman trafik kurallarına uyanlar dışındaki herkes için uygun.

 2. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans oyunu da kesinlikle efsaneler arasında yer alıyor. Amacın klanını zafere ulaştırmak! Dünyanın her yanından oyuncuyla mücadele edeceğin bu oyunda amacın; köyünü inşa etmek, askerlerini eğitip savaşlarda avantaj kazanmak. Demedi deme ama yüksek derecede bağımlılık yapacağa benziyor.

 3. Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter 5

  Dungeon Hunter serisinin beşinci oyunu olan bu heyecan fırtınasına kendimizi hemen kaptırdığımızı itiraf etmemiz lazım. En iyi savaşçıları toplayıp ödüllerin ve bulunması zor öğelerin peşine düşeceğin bu oyun aynı zamanda krallığa karşı gelen şeytani güçlerle de savaşman gereken görevler barındırıyor. Canavarlardan hayatta korkmam diyorsan buyur.

 4. Modern Combat 5: Blackout

  Modern Combat 5: Blackout

  Tek kelimeyle Modern Combat 5 kendini aşmış diyebiliriz. Arkadaşlarınla beraber oynayabileceğin en iyi takım oyunlarından biri. Takımını kur, saldırı mı zırhlı birlik mi yoksa keskin nişancı mı olacağına karar ver ve heyecana dal! Mücadele dünya çapındaki tüm diğer takımlara karşı. Görevleri tamamladıkça da diğer bölümler açılıyor. Şimdiden bağımlısı olduk!

 5. NBA JAM by EA SPORTS™

  NBA JAM by EA SPORTS™

  Bu kadar savaş ve RPG tarzı oyundan sonra kapanışı NBA Jam ile yapalım dedik. Adından da anlaşılacağı gibi bu bir basketbol oyunu. Takımını kurup diğer takımlarla mücadele etmen gerekiyor. Güzel yanı ise tüm dünya çapından oyuncularla oynanabilir olması. 3’lüklerine ve smaçlarına güveniyorsan bu oyun tam senlik demektir!

Android’de Oynamak İçin Ücretsiz En İyi Arcade Oyunlar
Android’de Oynamak İçin Ücretsiz En İyi Arcade Oyunlar

Basit ve tempolu oyunlara bayılıyor musun? Ataride oynadığın oyunları hala unutamıyor musun? En iyi arcade oyunlar, Android’de bu keyfi yaşamanı, maziyi hatırlamanı sağlıyor. Sen de keyifli zaman geçirmek, bu türdeki en iyi Android oyunları keşfetmek istiyorsan okumaya başla!…

Among Us Nasıl Oynanır: Kazanmak İçin Bilmen Gerekenler
Among Us Nasıl Oynanır: Kazanmak İçin Bilmen Gerekenler

İnsanlar evde kapalı kaldıkları salgın sürecinde dünyayı kasıp kavuran bir oyun var. Milyonların severek oynadığı Among Us nasıl oynanır, kazanmak için neler yapabilirsin tümü burada. Arkadaşlarınla keyifli zaman geçirmeni sağlayacak bu oyunu yakından keşfetmek için hemen oku…