InstaSave, Güvenilir Kişiler Gibi 2016 Aralık Ayının En İyi Uygulamaları

aralık

Nasıl geçti habersiz, o güzelim yıllarım… Evet 2016 yılını da geride bırakıyoruz. Acısıyla tatlısıyla göz açıp kapayana kadar geçti gitti. Neyse hemen hüzünlenmeye gerek yok. Bu yıl içerisinde nice harika uygulamalar, oyunlar ve temalar gördük. Ancak bizim burada bahsetmek istediğimiz Aralık ayı. Adı soğuklarla anılan Aralık ayında birbirinden yeni uygulamalar da ekranlarımızı süsledi. Kar, kış, kıyamet derken gözünden kaçmış olabilir diye senin için en harika uygulamaları toparlamaya çalıştık. Umarız aralarından beğendiklerin çıkar!

Aralık ayına dair uygulamalar konusunda eklemek istediklerini ya da unuttuğumuzu düşündüklerini bize lütfen Yorumlar kısmından ilet. Böylece tüm okuyucuların da haberi olsun.

 1. InstaSave

  InstaSave

  Bu ayın şüphesiz en dikkat çekici uygulamalarından biri InstaSave. Instagram hesabında gezinirken bazen gördüğün fotoğraf ya da videoları kaydetmek istemişsindir. Ama bu pek de mümkün değil. İşte InstaSave seni bu dertten kurtarıyor. Uygulamayı yükle ve Instagram’da hoşuna giden ne varsa kaydet!

 2. Friendly for Facebook

  Friendly for Facebook

  Facebook ve Facebook Messenger arasında git gel yapmaktan yoruldun mu? Yanıtın evetse Friendly for Facebook tam senlik demektir. İkisini bir araya toplayan uygulama kullanım kolaylığı ve menülerindeki sadelikle de ön plana çıkıyor. Biz bu uygulama sayesinde telefonumuzda oldukça yer açmayı başardık. Sıra sende!

 3. Güvenilir Kişiler

  Güvenilir Kişiler

  Güvenilir Kişiler uygulaması bizce hepimizde bulunması gereken bir uygulama. Uygulama sayesinde güvendiğin kişilerle konum bilgilerini paylaşman mümkün. Bu sayede merak ettiğin kişileri kaybetmeye son verebilirsin. Çocuğu olanlar için de son derece kullanışlı olan uygulama gerçekten insana güven hissi veriyor.

 4. Clean Booster

  Clean Booster

  Telefonlar yavaşlamaya başladıyse temizlik zamanı gelmiş demektir. Ekrana tek bir dokunuşla bile etkinleştirilebilen Clean Booster sayesinde telefonunu daha hızlı hale getirip daha fazla depolama alanı oluşturabilirsin. Şarj ömrünü uzattığını da belirtmemiz lazım. Biz test ettik ve tam puan verdik. Şimdi sıra sende!

 5. POP STYLE GO Keyboard Theme

  POP STYLE GO Keyboard Theme

  Telefonunun görüntüsünden sıkıldığın oluyordur. Bir de 80’ler hayranıysan bu içerik tam sana göre demektir. Pop Style GO Keyboard Theme ile telefonuna harika bir görünüm vermen garanti. Yüklediğin andan itibaren dikkat çekip uygulamanın adının ne olduğunu soranlar olacağından emin olabilirsin. Kıyafetleri dışında 80’lere her zaman kapımız açık 🙂

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …