En İyi 5 Sanal Gerçeklik Oyunu

vr

Artık oyunlar 2 boyutlu olmaktan çıkıp 3 boyutlu hale geldiler. Bilim kurgu filmlerinde izlediklerimizin etrafımızda bu kadar çabuk hayata geçiyor olması bizi deliler gibi heyecanlandırdı. Ucuza da bulunan Sanal Gerçeklik gözlüklerinden de bulmayı başardıysan bu yazımızı mutlaka okuman gerekiyor. Çünkü aşağıda Sanal Gözlük kullanarak oynanabilecek en iyi 5 oyunu tanıtacağız. İngilizce Virtual Reality yani VR olarak kısaltılan Sanal Gerçeklik oyunları sayesinde 3 boyutlu dünyanın farkını kendi gözlerinle görmelisin!

Eklemek istediğin 3 boyutlu oyunlar olması halinde lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. Chair In A Room

  Chair In A Room

  İlk oyunumuz Chair In A Room. Baştan uyaralım oldukça ürpertici bir oyun. Gözlerini bir odanın ortasında açarak ipuçlarını takip edip oyunu çözmen gerekiyor. Ortam, sesler ve efektler oldukça korkutucu. Mesela biz bebekli bir sahneden sonra oyunu kapattık. O derece!

 2. End Space VR for Cardboard

  End Space VR for Cardboard

  İşte hepimizin çocukluk hayali! Bir uzay mekiği kullanmak. End Space VR tam da bu olanağı sağlıyor. Harika bir kontrol paneli ile uzayın derinliklerinde yolculuk yapmak istiyorsan bu oynunu mutlaka indirmelisin. Düşündüğün kadar kolay oynanmadığını belirtmemiz lazım.

 3. InMind VR (Cardboard)

  InMind VR (Cardboard)

  İnsan beyninin içinde bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? InMind VR seni zihninin içinde inanılmaz bir serüvene çağırıyor. Nöronların arasında geçerken gerçekten insan beynine hayranlık duymamak mümkün değil. Tek kötü yanı biraz kısa sürmesi!

 4. Proton Pulse Google Cardboard

  Proton Pulse Google Cardboard

  Tetris ve ardından gelen blokları kırma oyunlarına hepimiz aşinayız. Ancak Proton Pulse Google Cardboard bunu bir adım ileriye taşıyor; 3 boyutlu blok kırma oyunu. Oyun başarılı grafikleriyle klasik bir oyuna farklı bir tarz sunuyor. Biz 3 boyutlu blok kırma oyununun hayranı olduk, sıra senin!

 5. VR X-Racer - Aero Racing Games

  VR X-Racer – Aero Racing Games

  Son olarak bahsedeceğimiz oyun VR X-Racer. Oyun oldukça heyecan verici olarak tasarlanmış. Sütunların arasından geçerek mümkün olduğu kadar uzağa uçmaya çalışıyorsun. Grafikler oldukça gerçekçi. Oynaması gittikçe zorlaşan oyunda dikkat etmen gereken en önemli nokta, bir sütuna çarpıp ölmemek!

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …