VPN Free, Mp3 Player ve PhotoScan Gibi Kasım Ayının Birbirinden Harika 5 Uygulaması

kasim

Resmen kış geldi! Kasım ayını da ardımızda bırakıp sonbahar mevsimini kapatıyoruz. Saatleri de bu yıl kışa göre ayarlamadığımızı düşünerek sizlere karanlık sabahlarınızı aydınlatacak 5 farklı uygulamadan bahsedeceğiz. Bu ayki koşturmacaların arasında takip edememişsindir diye hazırladığımız Kasım ayının EN’leri hemen tüm konuları kapsıyor. Internet engellerini aşabileceğin VPN‘den tut da tatlı tatlı müziklerini dinleyebileceğin Mp3 çalara kadar. Gözden kaçırdıysan okuyunca bu uygulamaları mutlaka telefonunda isteyeceksin.

Eğer aklına başka uygulama gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz ki; diğer okuycular da önerilerine göz atma fırsatı yakalasın!

 1. PhotoScan - Google Fotoğraflar

  PhotoScan – Google Fotoğraflar

  Basılı halde olan fotoğraflarını sen de kolayca dijital ortama aktarmak isteyenlerden misin? Yanıtın evet ise tam uygulamasını buldun demektir! PhotoScan telefon kameranı kullanarak fotoğrafları taramanı ve dijital ortama aktarmanı sağlıyor. Ayrıca fotoğraflar üzerinde kesme, düzeltme gibi bir çok özelliği de kullanabiliyorsun. Haydi çıkar eski fotoğrafları ve taramaya başla!

 2. Pure Gold GO Keyboard Theme

  Pure Gold GO Keyboard Theme

  Altın ülkemizde vazgeçemediğimiz şeylerin başında geliyor. Pekiyi altını telefonunun ekranına taşıyabileceğini söylesek? Neticede sırf arayüzünden sıkıldık diye telefonumuzu değiştirecek değiliz. Pure Gold GO Keybord sayesinde ekranın ışıl ışıl olsun ve birbirinden farklı renk ve emojilerle dolsun istiyorsan linke tıklaman yeterli. Eminiz daha ilk günden herkes telefonuna ne olduğunu soracak!

 3. VPN Free

  VPN Free

  Şu  sıralar en önemli dertlerimizden biri kesintisiz ve sınırsızca Internette gezinmek. Aynı zamanda arkanda gezinti izleri de bırakmak istemiyorsan VPN Free uygulamasını indirmelisin deriz. Açtığı tüneller sayesinde engelli tüm sitelere sorunsuzca ulaşma fırsatı sunan uygulama aynı zamanda güvenliğini de sağlıyor. Her ihtimale karşı telefonunun bir köşesinde bulunsun deriz.

 4. Find My Kids - Kid Tracker

  Find My Kids – Kid Tracker

  Her ne kadar adı çocukları çağrıştırsa da Find My Kids uygulaması aslında kimi takip etmek istersen telefonuna yükleyebileceğin bir uygulama. Sevdiklerinden haber almayı seviyorsan ve nerede olduklarını merak ediyorsan bu uygulama tüm taleplerini gerşekleştirecek demektir. Eve döndüklerinde seni haberdar etme özelliğine bile sahip! Kısacası… biz bayıldık!

 5. Müzik - Mp3 Player

  Müzik – Mp3 Player

  Artık uzun yollarda telefonundan müzik dinlemeyen kalmadı sanırız. Internet veri ücretleri nedeniyle de çoğumuz dinlediğimiz müzikleri telefonumuza depoluyoruz. Ancak telefonumuzdaki uygulama müzik kalitesi için yetersiz kalabiliyor. İşte Müzik-Mp3 Player uygulaması bu eksiği gidermek için tasarlanmış. Her tür ses ayarı ve listelemeleri yapabileceğin uygulama sayesinde seni parçalarını daha iyi kalitede dinlemeye davet ediyoruz.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …