Android Kullanıcıları İçin Ekim Ayının En İyi Uygulamaları: CM Security – FREE antivirüs, imo görüntülü görüşmeler

ekim

Evet, sararan yapraklar, yağmurlar, soğuyan havalar derken bir de baktık ki Kasım ayı çoktan kapıda belirmiş. Hava durumuna bakarsak kışlıkları çıkarmanın vakti geldi! Bu koşuşturmanın arasında vaktin olmaz diye biz de sana Ekim ayının bir derlemesini yapalım dedik. İşte kışa girerken Ekim ayının en iyi beş ücretsiz uygulaması. Soğuklara ilaç niyetine bir kenarda tut deriz : )

Senin de aklına başka uygulamalar gelirse ya da eklemek istediklerin varsa lütfen bize yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. CM Security - FREE antivirüs

  CM Security – FREE antivirüs

  Piyasada bir çok güvenlik uygulaması olduğu bir gerçek. Ancak CM Security en tecrübeli uygulamalardan biri. Mobil cihazların da virüs saldırılarına maruz kaldığını düşünürsek artık hepimizin bir güvenlik uygulamasına ihtiyacı var. Sadece korumakla kalmıyor aynı zamanda gereksiz verileri temizleyerek telefonunun performansını da artıyor.

 2. imo görüntülü görüşmeler

  imo görüntülü görüşmeler

  Arkdaşların ve yakınlarınla kesintisiz görüşmek ve bunun için ücret ödemek istemiyorsan imo tam senlik. Video görüşmelerin yanısıra mesajlaşma, fotoğraf alıp gönderme gibi daha bir çok özelliği barındırıyor. Tabletinde de kullanabileceğin bu uygulamayı kesinlikle denemeni tavisye ederiz.

 3. Clean Master

  Clean Master

  Hepimizin en çok şikayet ettiği şeylerin başında telefonumuzun gereksiz verilerle dolup yavaşlamaya başlaması hatta donması geliyor sanırım. Aslında düzenli temizlikle bunun önüne geçmek mümkün. Bu konuda ise en iyilerden olan Clean Master uygulamasını kullanmanı önerebiliriz. İndirip telefonunun nasıl canlandığına kendi gözlerinle şahit olmalısın.

 4. Kilit(AppLock)

  Kilit(AppLock)

  AppLock sadece ekran kilidi olmaktan çok öte bir uygulama. Telefon ekranına bir kilit yerleştirmenin yanısıra içindeki tüm dosyalara, fotoğraflara, hesaplarına kısacası senin için önemli olan ne varsa hepsine erişimi şifreleyebilirsin. Telefonunun arka planını dahi özelleştirebileceğin bu uygulamayı şiddetle tavsiye ederiz.

 5. Mackolik Canlı Sonuçlar

  Mackolik Canlı Sonuçlar

  Ligler yeniden başladı. Artık Maç Kolik ile eskisinden farklı olarak maçları avucunun içinden rahatça takip edebilirsin. Bunun dışında uygulamayla maç sonuçlarına, puan durumlarına, İddaa oranlarına ve istatistiklere de rahatça erişilebiliyor. Spordan hoşlananlar için özellikle maçları saniyesi saniyesine takip etmek isteyenler için olmazsa olmaz bir uygulama!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…