En İyi 5 Android Kart Toplama Oyunu

ascen

Diğer bir çok klasik oyun gibi kart oyunları da akıllı telefonlarımızla oynanır hale geldi. Ancak sadece klasik oyunlar değil, tamamen akıllı telefonlarımız için tasarlanmış bir çok yeni kart oyunu da piyasaya çıkmış durumda. Bu yazıda sana farklı bir kart oyunu tarzı olan kart toplama oyunlarından bahsedeceğiz. Aslında bu oyunlar aynı zamanda fantezi dünyalarına kapı aralayan uygulamalar da diyebiliriz. Dilersen artık en iyi kart toplama oyunlarını sıralamaya başlayalım.

Aklına başka bir oyun gelirse ya da eklemek istediğin fikirlerin varsa bize yorumlar kısmından yazmayı unutma!

 1. Magic 2015

  Magic 2015

  Hiç oynamamış olsan da mutlaka Magic 2015 oyunu hakkında bir şeyler duymuşsundur. Neticede dünya çapında 20 milyonu aşkın kullanıcısı var. Oyun büyülerini kartların ile kullanarak rakiplerini alt etmeye dayanıyor. Tabi iyi bir strateji de belirlemen şart. Yeni başlayanların mutlaka oyun rehberini okumasını tavsiye ederiz. Başlangıçta biraz karışık gelse de zamanla oyun bağımlılık yapacak derecede! Bu arada oyunu tabletin üzerinden de oynayabileceğini belirtmemiz lazım.

 2. Ascension

  Ascension

  Bu  kart oyunu orijinalınden esinlenilerek telefonlarımıza girmiş bir oyun. Ascension oyununda bir büyücü olarak diğerlerine karşı savaşman gerekiyor. Kartların dizildiği alan oldukça güzel tasarlanmış. En iyi büyücü kart oyunlarından biri olduğuna kuşkumuz yok. Zorda kalırsan strateji bilgisi alabileceğin bir yardımcıya da sahip. Deneyince bırakamayacağından eminiz!

 3. Order and Chaos Duels

  Order and Chaos Duels

  Oyun Haradon’daki güç savaşları üzerine kurulu. Bu hayali yerde yapacağın mücadeleyi kazandıkça gücün de artıyor. Ancak bu mücadeleleri kayıpsız tamamlamak oldukça zor. Bir çok yardımcını bu mücadelelerde kaybetmeye hazır olmalısın. Ancak Order and Chaos Duels oyununda kazandıkça da yeni kartların ekranında belirmeye başlayacak. Oyun çok kullanıcılı ve çevrimiçi olarak da oynandığı için rakiplerine karşı dikkatli olmanı tavsiye ederiz.

 4. Deckstorm: Duel of Guardians

  Deckstorm: Duel of Guardians

  Baştan söyleyelim; listedeki tüm oyunlar arasında en iyi grafiklere sahip olanı Deckstorm: Duel of Guardians. Ayrıca listedeki oyunlar arasında tek elle oynanabilecek tek oyun olma özelliğini de taşıyor. Oyun görüntüleri Westeros’u andırıyor. Savaşlar oldukça hızlı gerçekleşmekte ve her zaferin ardından altın kartlar ve çeşitli araçlar kazanılıyor. Yeterli tecrübeyi kazandığını düşündüğünde çevrimiçi olarak arenada şansını deneyebilir hatta arkadaşlarınla takımlar kurarak diğer oyuncularla savaşabilirsin.

 5. Hearthstone Heroes of Warcraft

  Hearthstone Heroes of Warcraft

  Bir başka harika kart toplama oyunu da Hearthstone Heroes Warcraft. Bu oyunda mücadele yaratıklarını güçlendirip düşmanlarını yenmek üzerine kurulu. Diğerlerine göre çok daha hızlı ve kolay oynanabiliyor. Rakiplerinle yaptığın mücadeleler sonucunda can hakkı kazanma şansın da var. Yaratıklarının azalması elbette seni zor durumda bırakacak ancak her seviyede yenileri ekleneceğinden stratejini buna göre oluşturmalısın.

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!
Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!

Sen de bir RPG tutkunu musun? Mobil cihazlarında rol yapma oyunları oynamaktan keyif alıyorsan Android için en iyi RPG oyunları içeren tam senlik bir liste hazırladık. Yeteneklerini gösterebileceğin ve herkese meydan okuyabileceğin oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…