Android İle Para Kazanabileceğin En İyi Uygulamalar

para2
Evet yanlış okumadın! Telefonunu eline aldığında para kazanmaktan çok para harcayacağını düşündüğünü biliyoruz. Bu düşünceni yazıyı okuduktan sonra değiştireceksin. Android dünyasında sana para kazandıracak bir çok uygulama mevcut. Bu hafta sana bunlardan bazılarını derlemeye karar verdik. Oyunlarından kopmana gerek yok, sadece biraz zaman ayırarak kimi masraflarını çıkarmana yardımcı olalım dedik.
Yorumlar kısmında bize fikirlerini ve önerilerini aktarmayı unutma!
para1
 1. MintCoins (Make / Earn Money)

  MintCoins (Make / Earn Money)

  MintCoins uygulamasının en güzel özelliği sana nakit para veriyor olması. Diğerlerinin aksine kullanabileceğin krediler toplama üzerine çalışmıyor. Para kazanmak için ücretsiz uygulamalar indirmeli, videolar izlemeli, web sayfalaraına giriş yapmalı, anketler doldurup arkadaşlarına da uygulamayı kullanmalarını tavsiye etmelisin. Kazancın 1 dolara geldiği an PayPal üzerinden havale yapılmasını isteyebilir ya da daha yüksek meblağlar elde edene kadar bekleyebilirisin. Kulağa oldukça kolay geliyor, denemeni tavsiye ederiz.

 2. Freelancer Messenger

  Freelancer Messenger

  Freelancer uygulaması diğerlerinden daha farklı şekilde para kazanmana olanak sağlıyor. Bu uygulama ile serbest çalışarak para kazanman mümkün. Burada işverenler çeşitli projelerde çalışacak insanlar arıyorlar. Yeteneğine uygun tekliflere başvurarak belirlenen zaman içerisinde yapman gereken işi tamamlaman gerekiyor. Elbette kazancı diğer uygulamalara göre daha yüksek. Ancak zaman ayırarak projedeki görevini tamamlaman gerektiğini unutma. Boş zamanlarını değerlendirmek ve uluslararası projelerde tecrübe kazanmak aynı zamanda da para kazanmak istiyorsan bu uygulamanın en sadık kullanıcısı olacaksın!

 3. Google Opinion Rewards

  Google Opinion Rewards

  Evet! Google üzerinden de para kazanabilirsin. Google Opinion Reward ileanketleri doldurarak para kazanmak mümkün. Uygulamayı indirdiğinde yeni eklenen her anket için bir bildirim alacaksın. Ardından biraz zaman ayırarak anketi doldurduğunda Google Market üzerinde uygulama, müzik veya farklı şeyler satın almak, için kullanabileceğin krediler kazanıyorsun. Anketlerin kısıtlı doldurma süresi olduğundan beklemeden bitirmeni tavsiye ederiz.

 4. CashPirate - Make / Earn Money

  CashPirate – Make / Earn Money

  CashPirate uygulaması topladığın puanları nakit paraya çevirmene olanak sağlıyor. Kayıtlı kullanıcılar uygulamaları test ederek, anketleri doldurarak, oyunlar oynayarak ve arkadaşlarını davet ederek puan topluyorlar. 1000 puan 1 dolara denk geliyor ve istersen Google Market üzerinde kullanılabiliyor ya da PayPalhesabına gönderilebiliyor. Denemeden karar verme deriz!

 5. Appcasher

  Appcasher

  Uygulamaları test etmek ve bundan para kazanmak hoşuna gider diye düşünüyorsan bu uygulama tam senlik. Uygulamaları indirip kullandıkça kredi kazanıyorsun ve bu kredileri Amazon’da kullanabileceğin hediye kartlarınadönüştürüyorsun. Aynı zamanda eğer istersen kredilerini paraya çevirip PayPalüzerinden alma şansın da var. Arkadaşlarını davet edip senin özel kodunla kayıt olmalarını sağlarsan da ekstradan kredi kazanabiliyorsun. Daha ne bekliyorsun?AppCasher uygulamasını indir ve kredi toplamaya başla!

Bilmen Gereken En İyi Pixel Art Uygulamaları
Bilmen Gereken En İyi Pixel Art Uygulamaları

Resim yapmaktan keyif alıyorsan hareket halindeyken harika dijital sanat eserleri oluşturabilirsin. En iyi pixel art uygulamaları ile mobil cihazlarında şaheserlerini yaratabilirsin. Retro esintili eserlerini arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Keşfetmek için hemen okumaya başla!…