2016 Yılı Ocak Ayının En iyi Uygulama ve Oyunları: Devil Eater, YouCam Nails…

Yeni yılın ilk uygulamaları bomba gibi geldi. 2016 yılına girmemizle birlikte Yine çok faydalı uygulamalar ve eğlenceli oyunlar bizlerle buluştu.

Yeni yılın ilk ayında tabii ki de aksiyon oyunları listemizde en üst sırayı almayı başardı. Çocukları da çok sevinderecek bir haber geldi, ip kesme oyununun yeni versiyonu! Bununla da bitmedi, yepyeni bir araba yarışı oyunu, yepyeni konseptler ile bizleri karşıladı. Resim düzenlemeyi sevenleri de unutmadık tabii ki!
Hadi daha fazla uzatmadan Android kullanıcılarının bayılacağı listemize hızla bir göz atalım!
 1. Devil Eater

  Devil Eater

  Kötülüklerlle mücadele, lanetlenmiş avcıyı kontrol etme, şeytanlarla savaşma! Bir aksiyon oyununda olması gereken her şey burada!

 2. Cut the Rope: Magic

  Cut the Rope: Magic

  Kötü bir sihirbazdan çalınan şekeri kurtarmak için büyük bir macerada Om Nom’a yardım etmeye hazır mısın? .
  Om Nom’un karnı aç ve lezzetli her şeyi yemeye hazır!

 3. [adsense]
 4. Horizon Chase - World Tour

  Horizon Chase – World Tour

  Havalı spor arabalar, muhteşem parkurlar! Benzin istasyonları, çeşit çeşit araçlar, özel otomobiller! Hepsi seni bekliyor!

 5. ES File Explorer Pro

  ES File Explorer Pro

  Muhteşem bir dosya yöneticisi uygulaması!Diğer cihazlara Android saklanan transferler dosyaları, LAN veya Bluetooth ağ tarafından SD kartında depolanan veya paylaşılan herhangi bir klasör sıkıştırılmış dosyaları görüntüleyin ve yönetin!

 6. Adobe Capture CC

  Adobe Capture CC

  Fotoğraflarından herhangi bir form, fırça ve özü renkler oluşturabilir veya istediğin zaman onları çekmek ve ardından Adobe hesabınızda göndermek için kamerayı kullanabilirsin!

 7. YouCam Nails- Manicure Salon

  YouCam Nails- Manicure Salon

  Maniküre gitmeden önce, farklı oje renklerini test etmek ve özgün tırnak tasarımları oluşturmak istiyorsan, bu uygulama tam sana göre!

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…