2015 Yılı Kasım Ayının BonusFlaş ve 360 Security Lite Smaller Benzeri En İyi Uygulamaları

Kasım ayının sonuna doğru yaklaşırken birbirinden yenieğlenceli ve kullanışlı uygulamalar ile karşındayız!

Android telefonlar ve tabletler için her gün yeni bir uygulama çıkıyor. Bazı uygulamalar oldukça sıradan ama bazıları var ki, gerçekten de hayatımızda pek çok kolaylık sağlıyor.

Cihazınızın performansını artıracak, güvenliğini sağlayacak ve çok daha fazlasını yapabilecek uygulamalar burada!

Yazının devamında bu ay en iyi uygulamalardan derlediğimiz beş uygulama hakkında bilgi yer alıyor. Daha fazla zamanını almadan hemen uygulamalardan bahsetmeye başlayalım.

 1. 360 Security Lite – Smaller

  360 Security Lite – Smaller

  Cihazınız sürekli doluyor ve yeterli alan bulunamıyor uyarısı verip seni çıldırtıyor mu? Hemen bu uygulamayı yükle ve depolama alanının artışına tanıklık et!

 2. BonusFlaş

  BonusFlaş

  Garanti Bankası tarafından piyasaya sürülen bu uygulama sayesinde kredi kartı kampanyalarını takip edebilir, ödüllere ne kadar yakın olduğunu öğrenebilirsin!

 3. Kilit(AppLock)

  Kilit(AppLock)

  Kişisel bilgi, fotoğraf ya da videolarımı saklamak istiyorum, özel dosyalarıma iznim dışında kimse erişemesin diyorsan kolaylıkla şifreleme yapabileceğin bu uygulama tam sana göre! Üstelik birçok kişiselleştirme özelliğ ile geliyor!

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…