Android Cihazlar İçin En İyi 5 Web Tarayıcısı

Android cihazlar için yüzlerce web tarayıcı uygulaması bulunmaktadır. İhtiyaçlarına göre sana en uygun olanını seçebilir ve hemen internette sörf yapmaya başlayabilirsin!

Hepimiz Android cihazlardan nasıl internete girebileceğimizi biliyoruz ancak çok azımız web tarayıcılar hakkında bilgi sahibi. Oysa web tarayıcılar, tabletlerin telefonların birer bilgisayara dönüşmelerinin en önemli adımı! Haberleri takip etmek, alışveriş yapmak, kitap okumak ve çok daha fazlası artık avucumuzun içinde!

Bugünkü yazımızda kimi üretkenliği, kimi hızı kimisi de eşssiz tasarımı ile ön plana çıkan en iyi 5 web tarayıcıyı seninle paylaşacağız!
 1. Chrome Tarayıcı - Google

  Chrome Tarayıcı – Google

  Gizlilik benim için vazgeçilmezdir ve gezinme geçmişimi paylaşmak istemiyorum mu diyorsun, o zaman Gizli modu ile bu uygulama tam sana göre!

 2. Opera Mini beta web tarayıcı

  Opera Mini beta web tarayıcı

  Benim için hız vazgeçilmezdir, zamanımın değerini biliyorum diyorsan Opera Mini tarayıcı ile hızla internette gezinmeye başlamalısın!

 3. [adsense]
 4. Android için Firefox

  Android için Firefox

  Mozilla‘nın tamamen ücretsiz web tarayıcısı ile dilediğin yerden hesabına girebilir, senkronizasyon yapabilir ve onlarca özelliği kullanabilirsin.

 5. Dolphin Tarayıcı

  Dolphin Tarayıcı

  Dokunmatik ekran, tarayıcı pencere, RSS okuyucusu gibi özelliklere sahip bu uygulama fonksiyonel olması ile ön sıralarda yer buluyor. Benim için kişiselleştirme önemli diyorsan, bir an önce indirmelisin!

 6. Yandex.Browser

  Yandex.Browser

  Yer imleri ve akıllı arama yöntemleri ile ön plana çıkan uygulamanın hızlı olması da büyük bir avantaj. Uygulamayı indirerek denemeye başlayabilirsin!

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…