Android Cihazlar İçin En İyi Görüntülü Arama Uygulamaları

3G ve 4G teknolojileri yaygınlaştıkça, görüntülü arama uygulamaları giderek popülerleşmektedir. Üstelik her geçen gün daha da hızlanan mobil internet sistemleri bu uygulamaların kullanımını da kolaylaştırmaktadır.

Bu yazımızda en kullanışlı, faydalı ve üstelik ücretsiz görüntülü konuşma uygulamalarından bahsedeceğiz. Okumaya devam et ve Android cihazının neler yapabileceğini bir kez daha keşfet!

 1. LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  Yer ve zaman farketmeksizin, ücretsiz aramalar yapıp ücretsiz mesajlar göndermek istiyorsan bu uygulama tam sana göre!Üstelik yüksek kalitede!

 2. Azar - Video Chat & Messenger

  Azar – Video Chat & Messenger

  Grup görüşmeleri yapmak istiyorsun ancak telefon faturasından mı korkuyorsun? Bu uygulama, dünyanın her yerinden insanlar ile tamamen ücretsiz olarak telekonferans yapmana olanak tanıyor!

 3. [adsense]
 4. Skype

  Skype

  Artık hemen herkesin yakından tanıdığı, 3G-4G ve Wi-Fi üzerinden sabit hatların, cep telefonlarının ve diğer Skype numaralarının aranabileceği, ücretsiz görüntülü konuşma dünyasının öncüsü, tek kelimeyle muhteşem bir uygulama!

 5. Viber

  Viber

  Kaliteden asla taviz veremem, görüntülü aramanın yanısıra resim de gönderir mesaj da atar çeşitli anismayonlar ile sohbetime renk katarım diyorsan daha fazla vakit kaybetmeden hemen indirmeye başla!

 6. Tango Mesaj, Ses & Görüntü

  Tango Mesaj, Ses & Görüntü

  Android cihazınızın ön kamerası var ve telefonunda kredi mi kalmadı? Hemen bir internet bağlantısı buluyorsun, bu uygulamayı yüklüyorsun ve rehberindeki herkesle tamamen ücretsiz olarak konuşmaya başlıyorsun!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…