Cadılar Bayramı Yaklaşıyor, Yepyeni Uygulamalar Hızla Çıkıyor

Cadılar Bayramı yaklaşıyor, herkes hazırlığını yapıyor, peki ya sen bayramı en harika şekilde kutlamaya hazır mısın? İşe Android cihazını süslemekle başlayabilirsin!

Bu Cadılar Bayramında yepyeni, birbirinden eğlenceli Android uygulamaları bizlerle buluşuyor. Oyunlar, korkutucu hikayeler,  duvar kağıtları ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için okumaya devam et!

 1. Halloween HD Live Wallpaper

  Halloween HD Live Wallpaper

  Korkunç balkabağı, simsiyah yarasa, dolunay… Cadılar Bayramı’ nın tüm simgeleri bu duvar kağıdında. Üstelik capcanlı!

 2. AppLock Theme - Halloween

  AppLock Theme – Halloween

  Bir yandan telefonunuzun güvenliğini sağlamak bir yandan da Cadılar Bayramı’ nın sonuna kadar yaşamak mı istiyorsunuz? İşte bu tema tam size göre!

 3. [adsense]
 4. GUN ZOMBIE : HALLOWEEN

  GUN ZOMBIE : HALLOWEEN

  Cadılar Bayramı gelir de oyunlar eksik olur mu hiç! İşte karşınızda bu bayrama damgasını vuracak, muhteşem bir aksiyon oyunu! Zombilerle savaşmaya hazır olun!

 5. Pumpkins vs. Monsters

  Pumpkins vs. Monsters

  Bu seneki cadılar bayramımızın hiç şüphesiz en eğlenceli savaşlarından biri balkabaklarının yaratıklara karşı savaşı! Uyarıyoruz, bu oyun bağımlılık yapabilir!

 6. Halloween Makeup Me

  Halloween Makeup Me

  Cadılar Bayramında birbirinden güzel makyajlar ile arkadaşlarınızı şaşırtmaya ve korkutmaya hazır mısınız? Özellike çocuklar için harika bir uygulama!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…