Android Telefon ve Tablet Ekranınızı Canlandıracak En İyi 5 Ücretsiz Canlı Duvar Kâğıdı!

Her geçen gün gelişen Android telefon ve tablet dünyasına yeni giriş yapan en canlı 5 duvar kâğıdını senin için seçtik! Bugünkü yazımızda Android cihazların ekranlarını canlandıracak, birbirinden etkileyici ve popüler 5 canlı duvar kâğıdı ile karşındayız. Rengârenk balıklar, büyüleyici galaksi, eğlenceli şeytan tüyü ve dahası seninle!
 1. Karahindiba canlı duvar kağıdı

  Karahindiba Canlı Duvar Kâğıdı

  Rahatlatıcı su damlaları ve uçuşan karahindiba çiçekleri ile nadir bulunan duvar kâğıdı temalarından biri! Üstelik ekrana dokunarak hareketliliği artırabilirsin!

 2. Koi Free Live Wallpaper

  Koi Free Live Wallpaper

  Koi Free Live Wallpaper ile ekranınızda rengârenk balıkların yüzüşünü seyret! Dilersen balıklara dokunarak yönlerini şaşırtabilir dilersen de yağmurun hızını artırabilirsin!

 3. [adsense]
 4. Earth Live Wallpaper

  Earth Live Wallpaper

  Dünyayı döndürebileceğin, uzaklaştırabileceğin, yakınlaştırabileceğin, ayarlara girerek dönüş hızını, mesafesini belirleyebileceğin harika bir uygulama! Bulutlar, ay ekleyebilir üstelik gezegeni de değiştirebilirsin!

 5. Snowfall Free Live Wallpaper

  Snowfall Free Live Wallpaper

  Snowfall Free Live Wallpaper, bir çam ormanı içinde kar fırtınası temasına sahip canlı duvar kâğıdı. Görseller ve renkler zaman içinde değişerek gün içerisinde farklı görünüyor.

 6. Galactic Core Free Wallpaper

  Galactic Core Free Wallpaper

  Uzay görsellerinden oluşan animasyonlu bir duvar kâğıdı olan Galactic Core Free Wallpaper adeta görsel şölen sunuyor! Dokunmatik ekran aracılığıyla rengi, hızı ve arka plan hareketinin yönünü belirlemeyi ihmal etme!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…