Android Telefon ve Tablet Ekranınızı Canlandıracak En İyi 5 Ücretsiz Canlı Duvar Kâğıdı!

Her geçen gün gelişen Android telefon ve tablet dünyasına yeni giriş yapan en canlı 5 duvar kâğıdını senin için seçtik! Bugünkü yazımızda Android cihazların ekranlarını canlandıracak, birbirinden etkileyici ve popüler 5 canlı duvar kâğıdı ile karşındayız. Rengârenk balıklar, büyüleyici galaksi, eğlenceli şeytan tüyü ve dahası seninle!
 1. Karahindiba canlı duvar kağıdı

  Karahindiba Canlı Duvar Kâğıdı

  Rahatlatıcı su damlaları ve uçuşan karahindiba çiçekleri ile nadir bulunan duvar kâğıdı temalarından biri! Üstelik ekrana dokunarak hareketliliği artırabilirsin!

 2. Koi Free Live Wallpaper

  Koi Free Live Wallpaper

  Koi Free Live Wallpaper ile ekranınızda rengârenk balıkların yüzüşünü seyret! Dilersen balıklara dokunarak yönlerini şaşırtabilir dilersen de yağmurun hızını artırabilirsin!

 3. [adsense]
 4. Earth Live Wallpaper

  Earth Live Wallpaper

  Dünyayı döndürebileceğin, uzaklaştırabileceğin, yakınlaştırabileceğin, ayarlara girerek dönüş hızını, mesafesini belirleyebileceğin harika bir uygulama! Bulutlar, ay ekleyebilir üstelik gezegeni de değiştirebilirsin!

 5. Snowfall Free Live Wallpaper

  Snowfall Free Live Wallpaper

  Snowfall Free Live Wallpaper, bir çam ormanı içinde kar fırtınası temasına sahip canlı duvar kâğıdı. Görseller ve renkler zaman içinde değişerek gün içerisinde farklı görünüyor.

 6. Galactic Core Free Wallpaper

  Galactic Core Free Wallpaper

  Uzay görsellerinden oluşan animasyonlu bir duvar kâğıdı olan Galactic Core Free Wallpaper adeta görsel şölen sunuyor! Dokunmatik ekran aracılığıyla rengi, hızı ve arka plan hareketinin yönünü belirlemeyi ihmal etme!

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …