İşte Karşınızda 2015 Yılının En İyi 5 Müzik Uygulaması!

Android telefon ve tablet kullanıcılarının 2015 yılında en çok beğendiği müzik uygulamaları belli oldu!Ücretsiz müzik keyfinden kesintisiz ve reklamsız müzik keyfine birbirinden güzel uygulamaların yer aldığı listeye istersen hiç vakit kaybetmeden bir göz atalım:
 1. Spotify Music

  Spotify Music

  Spotify Music ile dilediğin zaman, her an her yerde, dilersen çevrimiçi dilersen de çevrimdışı olarak yüksek kalitede ve reklamsız müzik dinle! Ülke ve müzik tarzına göre farklı ve güncel top listeleri çalarken arkadaşların ile de etkileş!

 2. MB3: müzik oynatıcısı

  MB3: müzik oynatıcısı

  Youtube’da yer alan parçaları kesintisiz olarak mı dinlemek istiyorsun? İşte o zaman aradığın uygulama tam olarak MB3: müzik oynatıcısı! Milyonlarca müzik videosuna ulaşabilirsin!

 3. [adsense]
 4. Müzik Çalar

  Müzik Çalar

  Müzikleri telefonuma yükleyip, çevrimdışı olarak dinlemek istiyorum diyorsan Müzik Çalar adeta senin için tasarlanmış! Kolayca çalma listeleri oluşturabilir, anında dinlemeye başlayabilirsin!

 5. TTNET Müzik

  TTNET Müzik

  En güncel şarkıları ücretsiz olarak dinlemek istiyorsan TTNET Müzik hemen yanı başında! Günde 30 şarkıya kadar ücretsiz olarak dinleyebilirsin!

 6. RADYO

  RADYO

  Ne dinlesem karar veremiyorum mu diyorsun? Yüzlerce radyo kanalı arasında hızla geçiş yapabileceğin ücretsiz RADYO uygulamasını bir an önce denemelisin!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…