Xiaomi RedMi Note 2 ve herşeyi daha da güzelleştirecek 4 uygulama

xiaomi-redmi-mini-note-2-32G-phablet-review
XIOMI RedMi Note 2 32GM 4G Phablet piyasaya çıkalı çok olmadı ama ücretiyle herkesin dikkatini çekti.

Xiaomi RedMi Note 2 32GM 4G Phablet 5.5- inçlik ekranını devam ettirmiş ama daha ince ve daha hafif ve geliştirilmiş 1080p çözünürlüğüne ve canlı renklere sahip.32 GB Prime modeli, 4G LTE bağlantısını çift mikro sim girişine ve diğer klasik bağlantı seçeneklerine sahip. Android 5.02 Lollipop ile çalışıyor ve MIUI 7’dan yeni bir güncelleme almasına çok az kaldı. Bu güncelleme ile durum barı ve durumu özelleştirme gibi birçok seçenek gelecek. 13 MP’lik kamerası telefonun öne çıkan özelliklerinden. Eğer yüksek kaliteli ama bütçeye uygun bir telefon arıyorsan 189.99 dolara internet üzerinden bulabilirsin.

Her ne kadar bütçeye uydurmak için bazı özelliklerden fedakarlık etsek de bu uygulamalarda kamera ve pil ömrünü geliştirebilirsin:

 1. VSCO Cam®

  VSCO Cam®

  Xiaomi RedMi Note 2‘de kamera çok hızlı odaklanıyor ve kalitesi de ortalamanın üstünde ama bazı eksiklikleri var. Bunları da VSCO Cam ile kolayca tamamlabiliyorsun. Kaliteli bir çekimin yanı sıra efektlerle resimlerini düzenleyebilirsin ve her güncellemeyle yeni özelliklerden yararlanabilirsin.

 2. DU Battery Saver & Widgets

  DU Battery Saver & Widgets

  DU Battery Saver & Widget cihazların pil ömrünü uzatmak olan bir verimlilik uygulaması.Pil kullanımını optimize etmek için üç farklı mod sunuyor: genel mod, temel özelliklere odaklanıyor. Uzun Bekleme, aramalar ve SMSler hariç tüm aktiviteleri kapatıyor. Gece modu, saat hariç tüm aktiviteleri kapatıyor.

 3. [adsense]
 4. Buzz Launcher

  Buzz Launcher

  Herkes cihazının özel olmasını ister.Bu uygulama tam da bunun için. En iyi özelleştirme ödülünün yanı sıra 800,000’den fazla ücretsiz tema sunuyor. Xiaomi RedMi Note 2 için ideal bir uygulama. Mutlaka göz at.

 5. Fusion Music Player

  Fusion Music Player

  Tabii ki müzik uygulaması olmayan bir telefon olmaz. Evet Xiaomi RedMi Note 2 ile bir müzik uygulaması geliyor ve fena değil. Bu yüzden bir tık daha üstünü isteyebilirsin. Uygulama ücretsiz ve bir sürü müziğe erişimin var.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…