Eylül Ayının En İyi Oyun ve Uygulamaları: FIFA 16, Fotos Grid

 Android kullanıcıları için Eylül ayının en iyi uygulama ve oyunlarını listeledik! Uygulamalara göz at ve beğendiğini hemen indir!

Android cihazında uygulamaları ve oyunları çok fazla kullanıyorsan ve yakından takip ediyorsan bu liste senin için. Yeni uygulamaları takip etmeye vaktin yoksa biz senin için Eylül ayının en iyi Android Uygulamalarını seçtik.

 1. FIFA 16 Ultimate Team

  FIFA 16 Ultimate Team

  Android cihazınızda daha yeni, daha iyi ve daha hızlı FIFA deneyimini yaşa!
  FIFA 16 Ultimate Team, her güzel atağı, golü ve zaferi konsol kalitesinde grafiklerle hiç olmadığı kadar güzel deneyimlemeni sağlıyor. Bunu kaçırma!

 2. Jungle Defense TD

  Jungle Defense TD

  Ordunun başına geç ve bölgeni koruma altına al! Saldıran ordunun yepyeni silahları ve teçhizatları olmasına rağmen pes etmek yok! En iyi şartları değerlendirerek savaşı kazan! Bu oyun bu ayın en iyi strateji oyunu!

 3. [adsense]
 4. Tafu

  Tafu

  Çok basit görünse de çok zorlanacağın hatta pes etmeye yaklaşacağın bir oyun! Tafu‘da sıkışmadan dairelerin içinden geç. Bağımlılık yapıcı bir oyunda zorlandığın bir seviyede lazerleri kullanarak kolaya kaçabilirsin!

 5. Home - Design & Decor Shopping

  Home – Design & Decor Shopping

  Mükemmel ev ürünlerinde bu uygulama ile kolay şekilde indirim kazan. Sevdiğin ev dekorasyon ürünlerinde uygun fiyatlarla alışveriş yap. Mükemmel ürünler arasından seçim yapman zor olacak!

 6. Gun of War GO Keyboard Theme

  Gun of War GO Keyboard Theme

  Gun of War oyunu hayranları için mükemmel bir klavye özelleştirme uygulaması. GO kullanıcıları için ücretsiz binlerce uygulamalardan sadece bir tanesi. Mükemmel kalite ve görsellerden oluşmuş!

 7. Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici

  Fotos Grid – Kolaj Düzenleyici

  Hepsi bir arada olan bu uygulamada en sevdiğin fotoğraflarla kolaj oluştur, çıkartmalar ve ifadelerle süsle ve sevdiklerinle paylaş. Fotos Grid çok kullanışlı ve Android’inde çok fazla fotoğraf düzenleyicisi olanlar için vazgeçilmez!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…