Uluslararası Kahve Günü için Android Uygulamaları

Bu günlerde kahve daha çabuk ulaşılabilir bir içecek ve her köşe başında bulmak mümkün. Peki bu Android cihazın için de niye geçerli olmasın?Android cihazından kahve temalarına eriş, kahve dükkanı işlet, kahveye olan sevgini sonuna kadar değerlendir.

Birçok kahve uygulaması arasından favorileri sizin için seçtik ve listeledik.  Eğer aklında başka bir Android uygulaması varsa yorumda bahset!

 1. Coffee Cup Frames

  Coffee Cup Frames

  Sevdiklerinle olan fotoğraflarını en çok sevdiğin kahve kupasının üzerine koymaya ne dersin? Baktıkça iç ısıtacak bu kolajı cihazında dilediğince kullanabilirsin. Kahve teması ve en sevdiğin fotoğraflar birleşiyor.

 2. Coffee theme for APUS

  Coffee theme for APUS

  Android cihazında kahve temasını kullan! Bu kahve teması ile canın hep kahve çekebilir ama aynı zamanda o kahvenin verdiği güzel duygu da hep aklında yani cebinde olacak! Kahve ve kahverengi tonları  ile cihazını yenile!

 3. [adsense]
 4. Coffee

  Coffee

  Bu kahve ve kahve tonları temalı klavye ile cihazını yenile. Yepyeni bir görüntüye sahip olacak klavyenle kahve temasını birleştir ve özelleştir. Bu kahve temalı klavye ile canın hep kahve isteyecek!

 5. Papa's Cafe : Coffee Maker

  Papa’s Cafe : Coffee Maker

  Bu kahve dükkanında aceleci müşterilere hemen servis yapmalısın! Zamanlamanın önemli olduğu bu kafe işletme oyununda kafeni istediğin gibi düzenleyebilir ve tasarlayabilirsin. Siparişleri doğru aldığına emin olmalısın!

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…