Tinder gibi Üniversite Aşk Hayatına Giriş Uygulamaları

Filmlerde gördüğün hızlı Üniversite hayatına bu Android uygulamalarıyla hızlı bir giriş yapmaya ne dersin?
Uzun süredir bu an için çalışıp, test çözüp, hayal kuruyordun. Ve o an geldi. O zaman filmlerin vaad ettiği hızlı aşk hayatının olduğu Üniversite hayatına bu online tanışma uygulamalarıyla giriş yapabilirsin.
 1. Azar - Video Chat & Messenger

  Azar – Video Chat & Messenger

  Bu pratik sosyal ağ uygulamasıyla arkadaşlar edinebilir ve yüz yüze ücretsiz görüntülü aramalar yapabilirsin! Azar,insanları video aramaları ile birleştirerek sohbet etmelerini sağlar. Utangaç olanlar için yüzünü gizlemek üzere maskeler bulunuyor ve istediğiniz zaman bu maskeleri kaldırabiliyorsun!

 2. Tinder

  Tinder

  Tinder eski flört geleneğini modernize ederek soyut dünyaya uyumlu hale getiren sosyal bir etkileşim uygulamasıdır. Tinder sohbet etmek isteyen ve benzer ilgi alanlarına sahip kişilerin birbirini tanımak için bir araya gelmek isteyen bölgenizdeki kişileri gösterir.

 3. [adsense]
 4. LOVOO Chat, Flirt, Real people

  LOVOO Chat, Flirt, Real people

  En iyi tanışma uygulamalarından biri olan LOVOO ile sana en yakın olan ve tanışmak için bekleyen insanları bul. Milyonların kullandığı bu uygulamaya Facebook, Twitter ve  epostan ile kaydol, hızlıca insanlarla tanış!

 5. Zoosk -En İyi Flört Uygulaması

  Zoosk -En İyi Flört Uygulaması

  Zoosk yaşadığın yere yakın olan ruh eşini bulmanı amaçlayan,pek çok sosyal medya sitesi ile entegre bir flört uygulamasıdır. Ücretsiz hizmet kullanıcıları potansiyel gördükleri premium servis kullanıcıları ile görüşebilir!

 6. OkCupid Dating

  OkCupid Dating

  OkCupid ideal partnerini yada yeni arkadaşlar bulmanı sağlayan bir flört uygulamasıdır. Tercih ve ilgilerine göre eşleştirmeler yapar, uygunluk derecesini belirtir, aynı bölgede potansiyel bir aday olduğunda bildirim gönderir.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…