Stradivarius gibi mağaza uygulamaları artık Android Cihazında!

Alışveriş için her zaman doğru zamandır. Ama artık kalabalık mağazalarda saatlerce dolanıp istediğini aramak yerine bunu Android cihazından hemen halledebilirsin.

Android cihazını kullanarak favori mağazalarının resmi uygulamalarında yeni gelen ürünleri ve fiyatlarını görebilir, kendine göre kombinler yapabilir ve satın almaya hazırlıklı gidebilirsin. Mağazalarda saatlerce kararsız kalma kısmını atlamış olduk!

 1. H&M

  H&M

  Android cihazından H&M’in resmi uygulamasını kullanarak modayı güncel olarak takip edebilirsin. İndirim dönemlerini de takip ederek en yakınındaki mağazaya tam zamanında varabilirsin.
 2. Zara

  Zara

  Erkek, bayan, çocuk herkese hitap eden marka Zara’nın resmi uygulaması artık Android’te! Son gelen ürünlerden, indirimdeki ürünlere ve kalan bedenlere kadar her şeye ulaşabilirsin!

 3. [adsense]
 4. Stradivarius

  Stradivarius

  Cep veya tabletinizde, Android için Stradivarius keyfini çıkarın. Android cihazından sana özel Stradivarius katologuna göz at, ürünleri yakınlaştırarak incele ve önerilen ürünlerle kombinler oluştur.

 5. PULL&BEAR

  PULL&BEAR

  En yakınında yer alan Pull&Bear mağazasını bularak istediğin ürüne hızlıca ulaş! Katologlara ve kombinlere bakarak kendine uygun olanı seç. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla ürün hakkındaki son kararı rahatlıkla verebilirsin!

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…