Ağustos Ayı En iyi Android Uygulamalar: Line, Scorp

Android cihazında birçok uygulamaya sahip olduğuna eminiz. Peki en iyilerine sahip olduğuna emin misin?

Android cihazını en iyi ve herkesin memnun kaldığı uygulamalarla donatmayı kim istemez ki. Bu listeye göz atarak en iyi ve kullanışlı uygulamaları sen de indir.

 1. LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  LINE nerede olursan ol istediğin zaman ücretsiz aramalar yapıp ücretsiz mesajlar gönderebilmeni sağlayan bir iletişim uygulamasıdır. Tüm akıllı telefon kullanıcıları istedikleri zaman istedikleri yerden yüksek kalitede sesli aramalar yapabilir. Mesajlaşma özelliği simgeler ve renkli fotoğraflar bulunduruyor.

 2. Lazy Swipe

  Lazy Swipe

  Basit dokunuşlarla telefon ekranını kolayca düzenleyebilirsin. Sık kullanılan ayarları ve uygulamaları ön plana çıkararak tek bir tıklama ile uzun listeleri taramaktan kurtul.

 3. [adsense]
 4. Scorp - Watch

  Scorp – Watch

  Konunu seçya da yeni bir konu açı, 15 saniyede videonu çek ve gelecek videoları bekle!Ya da “Erkekleri İtici Yapan Özellikler, Galatasaray Fenerbahçe Derbisi, 2015 Seçimleri,…” gibi binlerce konudan Scorp’lar izle.İndirilme rekorları kıran Scorp yepyeni tasarımı ile artık Google Play Store’da!

 5. Müzik Çalar

  Müzik Çalar

  Müzik listelerini kolayca düzenle ve her formatı destekleyen bu uygulama ile istediğin zaman istediğin yer müzik dinleme zevkini yaşa. Ekolayzır ve ses ayarları ile müziklerin tonuna da sen karar ver.

 6. B612 - Selfie with the heart

  B612 – Selfie with the heart

  Özçekimlerini daha dikkat çekici yapmak için pratik ve çok fonksiyonlu resim editörünün yardımına başvur. Özçekimler çekebilir ve düzenleyebilir, video özçekimleri oluşturabilir, kolajlar yapabilir, filtreler kullanabilir, çekim geciktirici ekleyebilir, etiket ve çerçeveler ekleyebilir ve doğrudan uygulamadan sosyal medya üzerinden fotoğraflarını paylaşabilirsin.

Tek telefonda iki WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?
Tek telefonda iki WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?

Uzun süredir beklenen özellik nihayet geldi. Tek telefonda iki WhatsApp kullanmak artık mümkün. Bu yeni özelliğin olumlu ve olumsuz yönleri mevcut. İki telefon taşıma derdini bir nebze olsun azaltan uygulama neler vadediyor ve nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…