En İyi Android Kamera Uygulamaları

Standart kamera kalitesi ile yetinmeyenlerdensen bu listeye mutlaka kulak vermelisin.Bugün sizlere Androidler için geliştirilmiş en iyi kamera uygulamalarını derledik. Onlarca farklı filtre ve düzenleme araçlarına sahip bu uygulamalarla fotoğraflarını çok daha havalı hale getirmeye ne dersin?
 1. Instagram

  Instagram

  Instagram sadece bir kamera uygulaması değil, kendi içinde bir sosyal medya platformudur. Müthiş efektlere sahip bu uygulamayla fotoğraf çekmenin tadına varacaksın.

 2. Retrica

  Retrica

  Fotoğrafların diğerlerininki arasından kolayca öne çıksın istiyorsan Retrica tamda senin için. Temel efekt ve filtreler yanında aynı zamanda sosyal medyada kolayca fotoğraflarını paylaşabilme imkanı sunuyor.

 3. [adsense]
 4. PicsArt - Photo Studio

  PicsArt – Photo Studio

  PicsArt ile fotoğrafların artık bir sanat eseri halini alacak! Özel efektler, metinler, stickerlar ekleyebilir, kolaj oluşturabilir ve sonuçları arkadaşlarınızla paylaşmanıza imkan sağlıyor.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…