Androidler İçin En İyi Ücretsiz Klavyeler

Telefonlarını kişiselleştirmeyi sevenler için olmazsa olmazlardan Android klavye uygulamalarını en iyilerini senin için bir araya topladık!.
Uygulamayla birlikte gelen yüzlerce yüz ifadeleri ve diğer pratik özellikler sayesinde bu dokunmatik klavyelerle aynı zamanda daha hızlı ve hatasız yazabileceksin.
 1. GO Keyboard (Emoji Free)

  GO Keyboard (Emoji Free)

  GO Keyboard marketteki en popüler klavyelerden bir tanesi. Tek bir temayla yetinmeyenler için 100’ün üzerinde tema bulunuyor. Emojilerde unutulmamış, sayısız yüz ifadelerini kullanarak mesajlarını renklendir!

 2. Emoji Keyboard-color,emoticons

  Emoji Keyboard-color,emoticons

  Emoji Keyboard adından da anlaşılacağı üzere bolca yüz ifadeleri içeren bir klavye. Gayet kullanışlı bu uygulamadaki harfler arası kaydırma özelliği sayesinde şimdiye dek en keyifli yazma tecrübesini yaşayabilirsin.

 3. [adsense]
 4. ai.type Keyboard Free Klavye

  ai.type Keyboard Free Klavye

  Ai.type Keyboard sahip olduğu kelime tanıma, oto düzeltme, klavye boyutu ayarlama gibi çeşitli özelliklere sahip harika bir klavye. Yüksek hızda mesajlar yazabilmek için artık önünüzde hiçbir engel yok!

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…