Androidler İçin En İyi Ücretsiz Klavyeler

Telefonlarını kişiselleştirmeyi sevenler için olmazsa olmazlardan Android klavye uygulamalarını en iyilerini senin için bir araya topladık!.
Uygulamayla birlikte gelen yüzlerce yüz ifadeleri ve diğer pratik özellikler sayesinde bu dokunmatik klavyelerle aynı zamanda daha hızlı ve hatasız yazabileceksin.
 1. GO Keyboard (Emoji Free)

  GO Keyboard (Emoji Free)

  GO Keyboard marketteki en popüler klavyelerden bir tanesi. Tek bir temayla yetinmeyenler için 100’ün üzerinde tema bulunuyor. Emojilerde unutulmamış, sayısız yüz ifadelerini kullanarak mesajlarını renklendir!

 2. Emoji Keyboard-color,emoticons

  Emoji Keyboard-color,emoticons

  Emoji Keyboard adından da anlaşılacağı üzere bolca yüz ifadeleri içeren bir klavye. Gayet kullanışlı bu uygulamadaki harfler arası kaydırma özelliği sayesinde şimdiye dek en keyifli yazma tecrübesini yaşayabilirsin.

 3. [adsense]
 4. ai.type Keyboard Free Klavye

  ai.type Keyboard Free Klavye

  Ai.type Keyboard sahip olduğu kelime tanıma, oto düzeltme, klavye boyutu ayarlama gibi çeşitli özelliklere sahip harika bir klavye. Yüksek hızda mesajlar yazabilmek için artık önünüzde hiçbir engel yok!

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?
TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et! …