En İyi Android Alışveriş Uygulamaları

Bu makalede alışveriş çılgınlarının vazgeçemeyeceğini düşündüğümüz, Türkiyenin ve dünyanın en iyi markalarının bulunduğu Android alışveriş uygulamaları bir araya getirdik.Tüm alışverişlerini istediğin heryerde yapabilmek için bu uygulamalarda herşey düşünülmüş. Kategoriler halinde düzenlenmiş markalara, mobil platformlar için özel indirimlere ve kampanyalara ulaşabilir yada acıktığında binbir çeşit restorantın menülerine göz atabilirsin.
 1. Trendyol

  Trendyol

  Trendyol kullanımı gayet kolay, hoş bir arayüze sahip bir Android fırsat uygulamasıdır. Hergün güncellenen içeriği sayesinde yüzlerce markanın günlük indirim fırsatlarına erişebilirsin.

 2. Hepsiburada

  Hepsiburada

  Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformunun Android uygulaması. Elektronikten, giyime her türlü ihtiyacınızı karşılayacak binlerce marka bulunuyor.

 3. [adsense]
 4. n11.com

  n11.com

  Bir başka devasa alışveriş platformu. A’dan Z’ye hemen hemen herşeyin bulunduğu bu platformda tüm alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

 5. Yemeksepeti

  Yemeksepeti

  Yiyecek üzerine tartışmasız ülkenin en iyi platformu olan Yemeksepeti’nin Android uygulaması. Arayüz gayet kullanışlı, sadece birkaç dakika içerisinde dilediğin restoranta ulaşabilirsin.

 6. Markafoni

  Markafoni

  İnternetten fırsat takip eden herkesin edinmesi gereken bir Android fırsat uygulaması. Markafoni’de yüzlerce markanın günlük indirimlerine erişebilir ve anında sipariş verebilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…