En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Bu başlıkta senin için en kullanışlı, isabetli tahminler içeren ve kullanması gayet kolay Android hava durumu uygulamalarını derledik.
Artık iş veya okul için evden çıkmadan önce yada yapacağın seyahat süresinde yağmur, fırtına ve kar gibi aksiliklere karşı hazırlıklı olmanı sağlayacak detaylı hava durumu bilgilerine saniyeler içerisinde erişebilirsin. Sundukları widgetlarla hayatını kolaylaştıracak bu uygulamalar aynı zamanda çok az yer kapladığından gayet verimliler.
 1. Hava Durumu - Weather

  Hava Durumu – Weather

  Weather’in en iyi özelliği sonraki beş gün için isabetli hava tahminleri sunması. Sıcaklık birimini değiştirebilir ve uygulamayı özelleştirebilirsin.

 2. The Weather Channel

  The Weather Channel

  The Weather Channel çeşitli widgetlar sunarak doğru hava tahminlerine hızlıca erişebilmeni sağlayan bir uygulama. Hissedilen sıcaklık, nem ve rüzgar hızı gibi detaylar içeriyor.

 3. [adsense]
 4. Yahoo Hava Durumu

  Yahoo Hava Durumu

  Dünyaca popüler olan Yahoo’nun kaliteli arayüze sahip hava durumu uygulaması. Rüzgar haritaları ve uydu fotoğrafları ile birlikte birde widget içeriyor.

 5. Earthquake Alert!

  Earthquake Alert!

  Depremlerle ilgilenen herkesin mutlaka edinmesi gereken bir deprem uygulaması. Earthquake Alert dünyada ki son depremleri, tercih ederseniz uydu haritalarıyla gösterir ve bu bilgileri sosyal medyada paylaşabilirsin

 6. Phases of the Moon Free

  Phases of the Moon Free

  Ay aşığı herkesin olmazsa olmazlarından olacak, ayın evrelerini takip etmeni sağlayan bir uygulama. 3-D simülasyona sahip bu uygulama aynı zamanda harika canlı duvarkağıtlarına ve widgetlara sahip.

Ana ekranını daha işlevsel yapacak en iyi 5 Android widget
Ana ekranını daha işlevsel yapacak en iyi 5 Android widget

Android telefonunu açtığında ana ekranında daha işlevsel araçlar görmek ister misin? İşte ana ekranını daha kullanışlı hale getirecek en iyi 5 Android widget. Listemizdeki widgetlar ile haberlere bakabilir, notlar alabilirsin. Çok daha fazlasını yapmak için okumaya devam et! …

Ana Ekrana Saat ve Hava Durumu Widget Ekleme Nasıl Yapılır
Ana Ekrana Saat ve Hava Durumu Widget Ekleme Nasıl Yapılır

Saati ve hava durumunu cep telefonundan mı takip ediyorsun? Bu işte sana yardımcı olabilecek mini araçları denedin mi? Ana ekrana saat ve hava durumu widget ekleme düşündüğün kadar zor değil. Nasıl yapacağını farklı yöntemlerle anlatıyoruz. Öğrenmek için hemen okumaya başla! …